MGS Nauka specjalizuje się w zakresie dystrybucji urządzeń dydaktycznych i laboratoryjnych z zakresu odnawialnych źródeł energii, oferujemy sprzęt światowych liderów tego typu sprzętu.
Rozpoczęliśmy naszą działalność w roku 2010. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła proces kompleksowego wyposażania szkół, placówek edukacyjnych oraz wyższych uczelni w urządzenia dydaktyczne i laboratoryjne z zakresu odnawialnych źródeł energii.
Oferowane przez naszą firmę stanowiska dydaktyczne z zakresu odnawialnych źródeł energii są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów kształcenia. Oprócz urządzeń i elementów służących do wykonywania eksperymentów, zestawy te zawierają również doskonale opracowany materiał dydaktyczny w języku polskim, wprowadzający w zagadnienia teoretyczne i praktyczne dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz zawierający instrukcje do przeprowadzania doświadczeń.
Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, i są specjalnie zaprojektowane do zastosowania w procesie dydaktycznym.
Nasi pracownicy systematycznie monitorują rozwój technologii OŹE na świecie i na bieżąco wprowadzają do naszej oferty handlowej nowinki technologiczne, które umożliwiają polskim placówkom edukacyjnym realizację procesu kształcenia w oparciu o najnowsze technologie.
Nie ograniczamy się wyłączenie do sprzedaży urządzeń, pomagamy także naszym klientom w optymalnym doborze urządzeń dydaktycznych, dopasowanych do ich potrzeb.

 

Zespół MGS Nauka

 

Oto miejsca, w których znajdują się nasi Klienci:

mapa klienci mgs nauka

logo mgs logo weiss logo heliocentris logo TQ