Wróć do: Ogniwa paliwowe
OGPA-23_01.jpg
OGPA-23_01.jpg
OGPA-23_02.jpg

Ogniwo paliwowe - zestaw duży 2.0 (kod towaru: OGPA-23)

DrukujEmail
Zestaw z zakresu ogniw paliwowych, umożliwiający eksperymentowanie z 2 rodzajami ogniw paliwowych, typu: PEM, oraz etanolowym. Umożliwia on także budowę i analizę pracy solarno-wodorowego układu generacji energii elektrycznej.
Kwota rabatu:
Kwota podatku:
Szczegóły produktu

W przypadku tego zestawu dydaktycznego z zakresu ogniw paliwowych, jego części składowe zostały dobrane przez producenta ze szczególną starannością.

Dzięki zawartym w zestawie: ogniwu słonecznemu, elektrolizerowi i ogniwu paliwowemu, można zbudować i analizować pracę solarno-wodorowego układu generacji energii elektrycznej. Dzięki silnikowi elektrycznemu, który stanowi odbiornik energii elektrycznej, możliwym jest przeprowadzanie realnych eksperymentów i demonstracji.

Bardzo dobrze opracowany materiał dydaktyczny w języku polskim dla nauczycieli i uczniów, umożliwia zastosowanie tego kompletu zarówno na zajęciach z fizyki jak i z chemii oraz w nauczaniu przedmiotów technicznych.

W celu demonstracji zasad budowy stosu ogniw paliwowych zestaw może być rozbudowany o dwa dodatkowe ogniwa paliwowe PEM. Można go także rozszerzyć o moduł demonstrujący drugą technologię ogniw paliwowych – ogniwo etanolowe.

 

Zestaw zawiera bardzo dobrze opracowany

materiał dydaktyczny w języku polskim

dla nauczycieli i uczniów


Dodatkowo do przeprowadzania eksperymentów zalecane są (zestaw nie zawiera następujących elementów):

 

Wyposażenie opcjonalne: